پاییزان تنهایی

به شبستان تنهایی های من خوش آمدید

در این پست شایسته دیدم از متفکران و دانشمندان جوان شهرم  مختصری بنویسم باشد که ما نیز به چنین درجه ای از فهم و اندیشه ورزی نائل آییم .

دکتر طالب موذنی

نام طالب مذنی شاید برای هیچ کس ناآشنا نباشد کسی که از خطه جم برخواست و با هزاران هزار رنج و درد خود را به بلندترین مقاطع تحصیلی رسانید . وی دوران ابتدایی تا کارشناسی ارشد خود را در ایران گذرانید و سپس برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری برق الترونیک به کشور آمریکا سفر کرد و هم اکنون نیز با دارا بودن فوق دکتری برق در لاس وگاس آمریکا مشغول به کار تحقیق و مطالعه می باشد وی با اینکه سالهاست در دیارش نیست ولی همواره دغدغه دیار و مردم دیارش دارد ایشان صاحب کتابها و مقالات علمی متعددی هستند .مقالات اجتماعی و سیاسی ایشان نیز در مورد رنج ها و دردهای مردم وطنش بخصوص مردم زادگاهش نیز کم نیست .

امروز نام طالب در کنار همه طرحهای اقتصادی ، سیاسی علمی فرهنگی و ... دیده می شود از تلاش برای تاسیس دانشگاه و رایزنی برای آن گرفته تا گرفتن عوارض الایندگی ، شیوه هرینه کرد آن،مقالات اقتصاد سبز ،جاده ساحلی و حتی درمان  بیماران ، دوستان عزیز مسول وقتی در کنار شما دختری بخاطر از دست دادن هر دو کلیه خود با مرگ دست و پنجه نرم می کند و پدر کارگرش به همه شماها نامه می نویسد  و در خواست کمک می کند اما نا امیدانه به خانه باز می گردد همین دکتر است که با نوشتن یک پست در وبلاگش زمینه تامین هزینه درمانی این بیمار را فراهم می کند و کاری می کند که از سراسر کشور حتی خارج از کشور  کمک های فراوانی برای درمان این بیمار  سرازیر شد و این درحالی که خود دانشجوست  و با هزاران مشکل و هزینه زندگی می کند ولی لحظه ای همشهریان و زادگاه خویش را فراموش نکرده و از نام خود برای حل هر مشکل خرد و کلانی وام می گیرد.

دکتر طالب موذنی در کنار دکتر مجید اسدی

دکتر طالب موذنی در کنار دکتر حسن شجاعی

نوشته شده در یکشنبه چهارم تیر ۱۳۹۱ساعت 11:29 توسط علی یوسفی|


آخرين مطالب
» کارگر
» رقص زندگی
» وظیفه ما در مقابل نیازمندان و تکدی گران
» زندگی
» کودکان کار
» آزادی
» بوسه بر دستان پدر خواهم زد
» لازمه قضاوت
» شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها تسلیت باد
» آرامش

Design By : Pichak